لامپ پروژکتور اسپیکر دار Starry Light

مدتی است که لامپ های موسوم به پروژکتور به محبوبیت بالایی رسیده اند. دلیل این امر هم مشخص است ، این لامپ ها با فشردن یک کلید تمام فضای اطراف خود را دچار دگرگونی میکنند. از طرفی میتوانند جایگزین بسیار مناسبی برای چراغ خواب کودکان باشند چرا که علاوه بر این که نور ملایمی دارند بلکه موجب آرامش و ایجاد فضای فانتزی برای آنها میشود.

یکی از پرطرفدار ترین مدل های این به اصطلاح پروژکتور ها ، طرح آسمان پر ستاره میباشد. این مدل لامپ ها با ایجاد ستاره های پرشمار ، گویی دیوار و سقف اتاق شما را نامرئی میکند و شما را زیر آسمان شب قرار میدهد. پروژکتور های ستاره ای در مدل ها و طراحی های مختلف تولید میشوند ولی محصولی که در اینجا خدمت شما تقدیم میشود ، یکی از کامل ترین آنهاست.

پروژکتور LED مدل Starry Light در کنار این که میتواند طرح هایی مثل آسمان شب و یا موج های اقیانوس را در 10 رنگ متفاوت و در مجموع 21 طرح مختلف اجرا کند ، بلکه دارای اسپیکر با کیفیتی هم هست که میتواند موسیقی را از طریق بلوتوث و یا از طریق USB پخش نماید. برای راحتی بیشتر در کار کردن با این دستگاه ، کنترل از راه دور کاملی نیز برای آن تعبیه شده است.

قطر این محصول برابر با 14/5 سانتیمتر است و ارتفاعی معادل 12 سانتیمتر دارد. بدنه آن از پلاستیک فشرده ABS بسیار مرغوب و به رنگ مشکی ساخته شده و قسمت بالای آن طرح کریستال است. توان مصرفی لامپ LED این محصول 10 وات است و انرژی مورد نیاز این دستگاه از طریق کابل USB و شارژ باتری تامین میگردد. این پروژکتور توانایی پخش موسیقی از طریق بلوتوث و همچنین USB را دارد.

قیمت این محصول 950000 تومان میباشد